Obsah

Aktuálně

Události v obci

V této kapitole najdete informace o různých sportovních a společenských akcích, termínech jednání zastupitelstva a o všem ostatním co je spjato se životem naší obce.

Případné náměty a připomínky jsou vítány, stejně jako informace o sportovních a kulturních akcí, které budou organizovány v katastru obce a přilehlých obcích.

O akcích informujte úřad obce. Kontakty na úřad zde...

 

Kalendář akcí

25.01.2020

Košt slivivovice 1

Košt slivivovice

Obec Tučapy pořádá tradiční Košt slivovice dne 25.1.2020 ve 14:00 hodin v KD Tučapy . Občerstvení zajištěno. Všichni jste srdečně zváni!

Detail

19.03.2020 - 21.03.2020

STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2020  1

STAVEBNICTVÍ-THERM-DOMOV-ZAHRADA 2020

31. ročník veletrhu představí odborné i laické veřejnosti ve více jak 100 expozicích vystavovatelů žhavé novinky z oborů stavebnictví, vytápění i rozsáhlou nabídku vybavení bytů, domů, kancelářských i obchodních prostor. Na své si přijdou chataři, chalupáři, zahrádkáři i drobní kutilové. Budou představena poradenská centra dotačních programů v oblasti vytápění energetických úspor, ekologie aj. Souběžně proběhne prezentace odborných škol, odborné přednášky, řada doprovodných programů, mnoho veletržních slev vystavovatelů či oblíbená soutěž pro návštěvníky veletrhu. Součástí veletrhu budou i prezentace měst, obcí a dalších státních institucí.

Detail